EKOLOGIŠKOS KOSMETIKOS

Grožio namai

Sveiki atvykę į Organic Skincare!

Čia Jūs galite įsigyti ,,Alteya Organics“ ekologiškus grožio produktus su aukščiausios kokybės ekologišku rožių aliejumi, gaminamu iš sertifikuotų Damasko rožių (Rosa Damascena).

Apie ,,Alteya Organics”

,,Alteya Organics” yra Bulgarijos įmonė, kurios specializacija – aukščiausios kokybės sertifikuotų ekologiškų rožių (Rosa Damascena) auginimas ir derliaus nuėmimas, rožių aliejaus distiliavimas garais ir jo eksportas klientams visame pasaulyje.

Kompanija buvo įkurta 1999 m., tačiau rožių auginimas ir priežiūra yra šeimos tradicija jau daugiau nei šimtmetį, nuo 1900 m. pradžios.

Kompanijos pagrindinis tikslas – gaminti aukščiausios kokybės ekologišką rožių aliejų, kurį būtų galima įsigyti pasaulio rinkose. ,,Alteya Organics” dirba gerai žinomi ekspertai, kurie stebi ir valdo rožių auginimą, derliaus nuėmimą ir rožių aliejaus gamybą. Kruopščiai atrenka rožių augalus, rankomis renka rožių žiedus ir distiliuoja brangų rožių eterinį aliejų. Griežtai kontroliuojamas procesas nuo auginimo ir derliaus nuėmimo iki distiliavimo užtikrina, kad rožių aliejus yra vienas geriausių rinkoje – 100 % grynas, sertifikuotas JAV žemės ūkio departamento (USDA), nacionalinės ekologijos programos (NOP), ekologiškas, be kenksmingų pesticidų, herbicidų ir insekticidų.

Ekologiški rožių laukai, kuriuos saugo dviejų didingų kalnų Balkanų ir Sredna Gora šlaitai, yra pačioje Bulgarijos rožių slėnio širdyje, kur auga nuostabiausia pasaulyje gėlė – Damasko rožė.

,,Alteya Organics” mokslininkų komanda daugelį metų tyrinėjo senovinius tradicinius receptus ir stebuklingą ekologiško rožių aliejaus (Rose Otto) poveikį odai. Jos pagrindą sudaro išskirtinis junginys, patentuotas Bio-Damascena® Skin Reviving Complex – ekologiškų eterinių aliejų ir ekstraktų derinys, sujungtas su ekologišku rožių aliejumi (Rose Otto), sukurtas siekiant pagerinti odos atsparumą aplinkos veiksniams ir sulėtinti senėjimo procesus.

Džiaugiamės, kad nuo šiol galite įsigyti ,,Alteya Organics” ekologiškus grožio produktus Organic Skincare ekologiškos ir natūralios kosmetikos parduotuvėje. 

 

X