PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

1. Prekių pristatymas


1.1. Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti prekes Pirkėjo pasirinktu būdu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo (išskyrus jeigu mokama paštomate) gavimo.


1.2. Pirkėjas, užsakydamas prekes, privalo nurodyti prekių pristatymo būdą ir adresą: (1) atsiimti pasirinktame paštomate; (2) pristatyti prekes nurodytu adresu; (3) atsiimti prekes Pardavėjo buveinėje adresu Gedimino per. 27, Vilnius.


1.3. Užsakius 3 ar daugiau tokių pačių ar skirtingų prekių, pristatymas į „Omniva“ ir DPD paštomatus Lietuvoje yra nemokamas.


1.4. Jeigu pasirenkate prekes atsiimti Pardavėjo buveinės adresu Gedimino per. 27, Vilnius, pristatymas yra nemokamas.


1.5. Pildant užsakymo formą galėsite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą. Jūs galite pasirinkti apmokėti už prekes užsakymo metu arba atsiimant prekes savitarnos terminale. Automatinį užsakymo patvirtinimą gausite iš kart po apmokėjimo.


1.6. Jeigu turite klausimų dėl siuntos pristatymo arba pristatyta siunta sugadinta, prašome mus apie tai informuoti el. paštu: info@rozeirkaruna.com.

2. Prekių grąžinimas


2.1. Prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis.


2.2. Jūs turite teisę atsisakyti sutarties ir grąžinti prekes per 14 dienų nuo prekių pristatymo Jums dienos.


2.3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta per paštomatą. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas el. paštu info@rozeirkaruna.com Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.


2.4. Grąžinamų ar keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jeigu grąžinamos nekokybiškos prekės, Pardavėjas kompensuoja prekių siuntimo išlaidas.


2.5. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje išorinėje pakuotėje, nesugadinta, nepažeista vidine pakuote (nenaudota), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

X